Wybierz region

Wybierz miasto

  Starszaki Słodziaki - najfajniejsza grupa starszaków-przedszkolaków

  Takiej zabawy jeszcze u nas nie było. A stawką w niej będzie naprawdę fajna nagroda: wyjazd dla całej zwycięskiej grupy na seans dziecięcy do kina „Wielkopolanin” w Buku, które jest partnerem naszej akcji i postanowiło ufundować dla naszych milusińskich tak wspaniałą nagrodę. Zabawę postanowił też wesprzeć Poseł na Sejm RP z naszego okręgu, dr Killion Munyama, który przekaże zwycięskiej grupie czek wartości 500 złotych na pokrycie kosztów transportu do kina w Buku.

  Zgłoszenia

  Wiecie już jaka będzie nagroda, to teraz czas na inne ważne szczegóły. W naszym plebiscycie wybierać będziemy najsympatyczniejszą grupę starszaków czyli najstarszą, przedszkolną grupę. W naszej zabawie mogą wziąć udział przedszkola tylko z terenu powiatów grodziskiego i nowotomyskiego.

  Głosowanie

  W jaki sposób wybierzemy najsympatyczniejszą grupę? Poprzez głosowanie, które potrwa od 29 listopada do 20 grudnia. Przez pierwszy tydzień obowiązywały trzy metody głosowania: poprzez Facebooka, klikanie i sms-sowy. Od 6 grudnia do końca plebiscytu, czyli 20 grudnia godz. 23.59 obowiązuje już tylko głosowanie sms. Każda z grup będzie miała przypisany swój prefiks sms.

  Nagrody

  Szykuje się fajna zabawa i jest naprawdę fajna nagroda. O głównej napisaliśmy już na początku naszego materiału. Dodajmy, że dodatkowo zwycięska grupa będzie miała przez naszego fotoreportera wykonaną specjalną sesję, którą opublikujemy w objętości jednej strony.

  Zachęcamy zatem do śledzenia naszego plebiscytu. Emocji z pewnością nie zabraknie.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Zobacz koniecznie

  Plebiscyt

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Oto nasz wakacyjny plebiscyt na najsympatyczniejsze zdjęcia dziecka, wykonane tego lata. Chętni rodzice przesłali nam fotografie swoich...

  Inne plebiscyty