Wybierz region

Wybierz miasto

  "SuperTata 2017 Dnia Nowotomysko-Grodziskiego"

  Zapraszamy do naszej zabawy i wyborów "SuperTaty 2017" Dnia Nowotomysko-Grodziskiego. Nasz plebiscyt organizujemy z okazji zbliżającego się Dnia Ojca dla wszystkich tatusiów z powiatów grodziskiego i nowotomyskiego. Chcemy pokazać szczęśliwych panów, dla których ojcostwo jest powodem radości i dumy. W drodze głosowania wybrane zostanie najsympatyczniejsze zdjęcie. Przesyłajcie nam zatem swoje fotografie wraz z pociechami i krótkim opisem (zawierającym imię i nazwisko taty i dziecka/dzieci (wiek pociech), miejsce zamieszkania, można też dopisać kilka zdań na temat swoich dzieci; do wiadomości redakcji potrzebny jest także telefon kontaktowy). Zgłoszenie musi też zawierać zgodę na wykorzystanie zdjęcia. Niech to będą zdjęcia najpiękniej wyrażające Waszą miłość i więź. Może to być np. fotografia z wakacji, z ważnych rodzinnych uroczystości, świąt, pokazująca jak wspólnie spędzacie czas, pasje.

  Zgłoszenia
  Zgłoszenia przyjmujemy od 17 do 30 maja, do godziny 21, poprzez panel zgłoszeniowy na naszych stronach:grodzisk.naszemiasto.pl i nowytomysl.naszemiasto.pl lub przesyłając na maila: a.wyrwa@glos.com.

  Głosowanie
  Głosowanie ruszy 25 maja i potrwa do 14 czerwca do godziny 21. Przez cały ten okres głosować będzie można za pośrednictwem SMS-ów (2,46 zł z VAT), a przez pierwszy tydzień trwania głosowania (od 25 maja do 31 maja godz. 21) głosy oddawać będzie można też poprzez klikanie i Facebooka. Dziennie będzie można oddać klikając 5 głosów na każdą z kandydatur, z kolei głos oddany przez FB będzie mnożony razy 5, a dziennie będzie można oddać tylko jeden. Z kolei każdy głos SMS liczony będzie 10-krotnie i w przypadku tej formy głosowania nie ma limitu oddawanych głosów.

  Nagrody
  Główną nagrodą jest przelot krajoznawczy samolotem sportowym dla 2 osób, fundowany przez Aeroklub Poznański Kobylin, wartości 360 zł. Przelot odbędzie się 17 czerwca podczas imprezy na lotnisku w Kąkolewie (gmina Grodzisk) i potrwa około 15 minut. Poza tym zdjęcie zwycięzcy opublikujemy na stronie tytułowej naszego tygodnika, 20 czerwca. Dla laureata II i III miejsca będą wejściówki do Krainy Zabawy Bogilu w Wiosce (każda dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci). Nagrody będą do odbioru w redakcji Dnia Nowotomysko-Grodziskiego przy ul. Szerokiej 1 w Grodzisku (wszystkie szczegóły w regulaminie).

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Zobacz koniecznie

  Plebiscyt

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Oto nasz wakacyjny plebiscyt na najsympatyczniejsze zdjęcia dziecka, wykonane tego lata. Chętni rodzice przesłali nam fotografie swoich...

  Inne plebiscyty