Wybierz region

Wybierz miasto

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Oto nasz wakacyjny plebiscyt na najsympatyczniejsze zdjęcia dziecka, wykonane tego lata. Chętni rodzice przesłali nam fotografie swoich pociech (w wieku do 13 lat), które uchwycili migawką obiektywu podczas tegorocznego urlopu. Przyjmowanie zgłoszeń jest już zakończone. Spośród nadesłanych fotografii wybrana zostanie najsympatyczniejsza, zdaniem głosujących, która wyraża radość naszych maluchów z trwających wakacji.
  Głosowanie rozpoczęło się 29 sierpnia i potrwa do 21 września, do godz. 20.59. Zwycięzcę wybierzemy w drodze głosowania SMS-owego (koszt 1 sms to 2,46 zł z VAT, jeden sms to 10 głosów).
  Główną nagrodą jest stylizowana fotograficzna, profesjonalna, rodzinna sesja plenerowa w okolicach Grodziska lub w studiu (wersja do wyboru), trwająca około 1 godziny. Wszystkie zdjęcia będą zgrane na płytę CD, a ponadto od sponsora naszego plebiscytu laureat otrzyma 3 wybrane zdjęcia w formacie A4. Wartość tej nagrody to 300 zł. Jej sponsorem jest firma fotograficzna IM DESIGN z Grodziska Wlkp. (www.ikm.wedding). Laureat II miejsca otrzyma z kolei bon upominkowy wartości 100 złotych do Hurtowni Format w Grodzisku (sklep z zabawkami i artykułami szkolnymi). Laureatów pokażemy też na łamach „Dnia Nowotomysko-Grodziskiego”.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Zobacz koniecznie

  Plebiscyt

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Wygraj nagrody

  Wakacyjny uśmiech dziecka. Oto nasz wakacyjny plebiscyt na najsympatyczniejsze zdjęcia dziecka, wykonane tego lata. Chętni rodzice przesłali nam fotografie swoich...

  Inne plebiscyty