Wybierz region

Wybierz miasto

  Zakochana para: trwa głosowanie.

  Zakochana para. trwa nasz walentynkowy plebiscyt. Do wygrania fantastyczne nagrody! Już niedługo Walentynki. Z myślą o wszystkich zakochanych, zarówno parach narzeczonych, jak i małżeństwach organizujemy nasz wyjątkowy plebiscyt „Zakochana para”. Dla zdobywców dwóch pierwszych miejsc mamy fantastyczne nagrody.

  Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczyło przesłać zdjęcie. Otrzymaliśmy 22 zgłoszenia.

  Głosowanie w naszym plebiscycie ruszyło 25 stycznia i potrwa do 9 lutego, do godz. 23.59. W tej chwili można głosować już tylko poprzez sms-y. 1 sms ro 10 głosów. Każda z par biorących udział w naszej zabawie będzie miała przypisany swój prefiks sms. W przypadku tej formy głosowania nie ma limitu oddawanych głosów.

  Nagrody

  Partnerem naszego plebiscytu jest Hotel Remes Sport & Spa w Opalenicy, który ufunduje nagrodę dla zwycięskiej pary. Będzie to jeden nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniami, kolacją Szefa Kuchni dla dwóch osób. Voucher o wartości 540 złotych będzie do wykorzystania do 31 maja tego roku, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

  Drugim partnerem naszej zabawy jest Hotel Rodan-Groklin w Grodzisku, który funduje dla pary z II miejsca voucher na kolację. Zaproszenie będzie można wykorzystać do końca lipca 2017 roku, po ustaleniu terminu. Kolacja w cenie 60 zł dla dwóch osób obejmować będzie zupę, danie główne oraz deser w romantycznej aranżacji stolika w wystawce kominkowej z widokiem na stadion.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Zobacz koniecznie

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?

  Inne plebiscyty