Amatorzy zimowych wrażeń muszą poczekać. Otwarcie lodowiska przesunięto

Ania Borowiak
Ania Borowiak
UG Grodzisk
Udostępnij:
Po rocznej przerwie ta zimowa atrakcja wraca do naszego miasta. To jedna z tych propozycji na spędzanie wolnego czasu, która niezmiennie cieszy się popularnością.

Corocznie lodowisko przyciąga amatorów zimowych sportów nie tylko z Grodziska, ale i okolicznych miejscowości. To jedna z tych atrakcji, która niezmiennie cieszy się popularnością. Przystępne ceny biletów i organizowane w ciągu sezonu imprezy dodatkowo sprawiają, że to miejsce chętnie odwiedzane przez okolicznych mieszkańców.

W ubiegłym roku lodowisko w Grodzisku nie powstało. Jak argumentował ratusz, funkcjonowanie lodowiska w okresie wzmożonej liczby zachorowań na COVID-19 w sposób negatywny wpłynęłoby na dynamikę wzrostu tych zachorowań.

W tym roku ta atrakcja wróci do naszego miasta. Pierwsze zapowiedzi ratusza wskazywały, że lodowisko będzie otwarte już od 5 grudnia. Dziś wiadomo już jednak, że tak się nie stanie.

- Informujemy, że z przyczyn technicznych otwarcie lodowiska w Grodzisku Wielkopolskim nastąpi w przyszłym tygodniu - czytamy w komunikacie urzędu.

Trzeba zatem jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Lodowisko będzie dostępne za kilka dni. Przypomnijmy również, że ceny zostają na tym samym poziomie co dotychczas.

  • bilet ulgowy - 2 zł
  • bilet normalny - 5 zł
  • wypożyczenie łyżew - 5 zł
  • wypożyczenie chodzika do nauki - 5 zł

Ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej

Wideo

Dodaj ogłoszenie