Basket Grodzisk 2020 z pierwszą wygraną przed własną publicznością w nowym sezonie

OPRAC.:
Anna Borowiak
Basket Grodzisk 2020
Ekipa Basket Grodzisk 2020 rozpoczęła kolejny sezon ligowych rozgrywek. Najpierw nasi zawodnicy zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Basket Team Suchy Las, a tydzień później chłopcy pokonali przed własną publicznością drużynę Enea Basket Junior Poznań.

W niedzielę, 16 października, drużyna Basket Grodzisk 2020 rozegrała pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Spotkanie z Eneą Basket Junior Poznań odbyło się w Grodziskiej Hali Sportowej. Grodziszczanie pokonali rywali 68:60.

- Niedzielny mecz do samego końca utrzymywał się na wyrównanym poziomie, kolejne kwarty meczu kończyły się remisem lub małą przewagą punktową, ale już na sam koniec zawodnicy z Grodziska zaczęli walkę do ostatnich minut o wygraną i to im się udało. W ostatniej kwarcie przejęli już prowadzenie i utrzymali je do końca - relacjonuje Dariusz Domagała, wiceprezes klubu Basket Grodzisk 2020.

.
Drużynę z Grodziska reprezentowali: Jan, Eryk, Filip, Mikołaj, Julian, Filip, Konrad, Kaziu, Igor, Łukasz, Bartek i Aleks z trenerem Krzysztofem. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy!

Basket Grodzisk 2020 z pierwszą wygraną przed własną publicz...