Biblioteka przygotowuje wyjątkową świąteczną wystawę. Możecie podzielić się swoimi zdjęciami!

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Narodowe Archiwum Cyfrowe
Udostępnij:
Grodziska Biblioteka Publiczna przygotowuje wyjątkową świąteczną wystawę. Można zostać jej współautorem i przekazać własne zdjęcia, tematycznie związane z okresem Bożego Narodzenia. Dzięki współpracy mieszkańców i książnicy powstanie niecodzienna wystawa pt. „Moje zdjęcie ze Świętym Mikołajem”.

- Jeśli posiadacie Państwo w swych domowych zbiorach archiwalne fotografie, które robiliście w trakcie Świąt Bożego Narodzenia i wizyty Świętego Mikołaja zwracamy się z serdeczną prośbą o ich udostępnienie. Zdjęcia można przynieść do biblioteki przy ul. Kolejowej, gdzie zostaną zeskanowane lub jeśli posiadacie Państwo ich cyfrową kopię (jpeg o rozdzielczości min 1024 x 768) przesłać na adres [email protected] lub owr[email protected] - czytamy w komunikacie,

Zebrane fotografie stworzą wystawę, którą będzie można oglądać w Galerii Grodziskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kolejowej. Zamieszczone zostaną również w Internecie, na stronie Ośrodka Wiedzy Regionalnej, który działa przy bibliotece.

Ważne jest, by na przekazywanych zdjęciach umieścić informację - kogo przedstawiają oraz kiedy i gdzie fotografie zostały wykonane. Należy również wypełnić oświadczenia o przekazaniu i zgody na ich publikację, które dostępne są TUTAJ.

Ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej

Wideo

Dodaj ogłoszenie