Biesiada Jesienna w Słocinie. Nie zabrakło wspaniałej atmosfery oraz pyszności na stołach

Karolina Majchrzak
Karolina Majchrzak
Biesiada Jesienna w Słocinie
Biesiada Jesienna w Słocinie Karolina Majchrzak
Udostępnij:
W piątek, 22 października odbyła się Biesiada Jesienna organizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Słocinie. Tradycyjnie dopisała fantastyczna atmosfera!

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Słocinie oraz zaproszeni goście spotkali się w świetlicy wiejskiej.
Choć za oknem jesień zawitała na dobre, paniom uśmiech nie schodził z twarzy. Jak to podczas spotkań, których organizatorkami są członkinie KGW, tym razem również nie zabrakło przyjemnej atmosfery oraz pyszności na stołach.

Podczas wieczoru odbył się pierwszy wernisaż prac pt. "Co mi w duszy gra", namalowanych przez mieszkańców Słocina w trakcie pleneru malarskiego. Obrazy powstawały pod okiem artysty plastyka i jednocześnie prezes Związku Polskich Twórców Sztuki Magdaleny Sciezynskiej, która osobiście wspierała uczestników i doglądała powstających obrazów.

Przed członkiniami KGW aktywny listopad

W listopadzie odbywać będą się wieczory z planszówką. W każdy czwartek mieszkańcy Słocina będą mogli odwiedzać świetlicę, by nie tylko pograć wspólnie w gry, ale przede wszystkim spędzić miło czas. Planowane są także wyjazdy na kręgle oraz do kina. 11 listopada panie wezmą udział w warsztatach wypiekania rogali marcińskich.

Biesiada Jesienna w Słocinie

Biesiada Jesienna w Słocinie. Nie zabrakło wspaniałej atmosf...


Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Dodaj ogłoszenie