Black Friday 2021: Zobacz, gdzie w Grodzisku możesz skorzystać z okazji. W których sklepach są akcje promocyjne?

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Eli-Mar/Butik Mia/Kamelia RK
Udostępnij:
Black Friday, nazywany inaczej Czarnym Piątkiem to dzień przecen i wyprzedaży. W wielu sklepach czekają atrakcyjne ceny, dlatego tego dnia warto wybrać się na zakupy. W myśl zasady "wspieraj lokalnie", sprawdziliśmy, w których sklepach w Grodzisku można kupić coś taniej w ramach Black Friday albo Black Weekend.

Black Friday w tym roku wypada 26 listopada

Właśnie tego dnia klienci liczą na wyjątkowe promocje cenowe. Warto zaznaczyć, że to wielkie święto wyprzedaży przybyło do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest co roku obchodzone w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. W Polsce to zawsze ostatni piątek listopada.

Sklepy w tym czasie oferują jednodniowe zniżki i promocje. To najbardziej dochodowy dzień w roku dla amerykańskich sprzedawców. Z czasem Black Friday zaczęto organizować w innych krajach, moda ta dotarła również do Polski i z każdym rokiem zyskuje na popularności, a okres promocji i wyprzedaży trwa często cały weekend.

Black Friday 2021. Zniżki i okazje w grodziskich sklepach

Na korzystanie z promocji cenowych decyduje się coraz więcej Polaków. Każdego roku przybywa więc także sklepów, które organizują dla swoich klientów wyprzedaże. Black Friday przypada pod koniec listopada, a więc jest świetną okazją do kupienia w promocyjnych cenach prezentów mikołajkowych i świątecznych.

Black Friday w Grodzisku. Zobacz, gdzie możesz skorzystać z okazji

Black Friday 2021: Zobacz, gdzie w Grodzisku możesz skorzyst...


Ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej

Wideo

Dodaj ogłoszenie