Chcesz zostać strażakiem? Komenda w Grodzisku ma wolny etat. Przed kandydatami kilkuetapowy proces naboru

Ania Borowiak
Ania Borowiak
KP PSP Grodzisk
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim przyjmie w swoje szeregi nowego funkcjonariusza. Właśnie ogłoszono nabór. Przed chętnymi do pracy w straży jednak długa droga. Muszą przejść kilkuetapowy proces kwalifikacyjny i pokonać konkurentów.

Wolny etat starszego specjalisty w wydziale ds. operacyjnych i kontrolno-rozpoznawczych zostanie uzupełniony spośród osób, które przystąpią do ogłoszonego właśnie naboru. Składa się on z 7 etapów. Chętni muszą wykazać się nie tylko wiedzą na temat ochrony przeciwpożarowej, zrobić dobre wrażenie na komisji, ale również poradzić sobie z testem sprawności fizycznej (podciąganie na drążku, bieg po kopercie, próba wydolnościowa). Wyzwaniem dla niektórych będzie na pewno sprawdzian braku lęku wysokości.

Do naboru może zgłosić się każdy. Tu nie ma ograniczeń wiekowych. Warunkiem jest spełnienie określonych kryteriów i zaliczenie zadań z jak najlepszym wynikiem. Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 21 marca 2022 r. do godz. 15:30 w sekretariacie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

Szczegółowe wymagania i opis procesu rekrutacji można znaleźć TUTAJ.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

iPolitycznie - M. Maląg o najnowszych danych dotyczących bezrobocia

Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie