Cykliści zapraszają do udziału w XXIII Grodziskim Rajdzie Rowerowym

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Anna Borowiak
Przed nami kolejna okazja do poznania urokliwych zakątków naszej okolicy. Grodziskie Stowarzyszenie Cyklistów zaprasza do udziału w XXIII Grodziskim Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się już 18 września.

Organizatorem XXIII Grodziskiego Rajdu Rowerowego jest Grodziskie Stowarzyszenie Cyklistów przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wielkopolskim. Zapisy przyjmowane są do 15 września 2021 roku.

Tradycyjnie już rajd będzie wiódł dwiema trasami. Uczestnicy mogą wybrać pętlę o długości około 24 kilometrów, która prowadzi przez Grodzisk, Ptaszkowo, Kotowo, Granowo i kończy się w Grodzisku. "Zające" będą miały do pokonania około 34 kilometry - z Grodziska do Borzysławia, Cykowa, Jaskółek, Granowa, Kotowa i przez Ptaszkowo do Grodziska. W tym roku okazja do wspólnej wycieczki jest szczególna.

- Rajd odbędzie się w ramach jubileuszu 10-lecia Grodziskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Pogoda ma być piękna, więc serdecznie zapraszamy do zapisów. To świetna okazja, żeby spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody - zachęca do udziału w rajdzie prezes Grodziskiego Stowarzyszenia Cyklistów, Bożena Klonowska-Iwaszkiewicz.

Zbiórka uczestników została zaplanowana na Starym Rynku w Grodzisku Wielkopolskim o godz. 8:30. Rajd rusza o godzinie 9. Rajd zakończy się na terenie Centrum Ekonomii Społecznej w Barze Dworcowym w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie dla uczestników przygotowany zostanie posiłek regeneracyjny.

Wpisowe dla uczestników wynosi: dorośli- 10 zł, dzieci do lat 12- 5 zł. Warunkiem udziału w rajdzie jest dokonanie zapisu za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez wypełnienie formularza i przesłanie go na adres e-mail [email protected] oraz dokonanie wpłaty na numer konta 70 9063 0008 0000 0023 82 43 0001. Osoby, które mają trudność z samodzielnym zapisaniem się na rajd, mogą skorzystać z pomocy w Gminnym Centrum Informacji.

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie