Dyskobolia-Huragan Łomnica ZDJĘCIA

Ania Borowiak
Dyskobolia-Huragan Łomnica : Biało-zieloni mogą świętować kolejne zwycięstwo. Tym razem w meczu na wyjeździe aż 7:0 pokonali drużynę z Łomnicy.

W 9 minucie Wiktor Marchwicki otworzył wynik spotkania na 1:0. Dominik Dziurla zdobył bramkę w 30 minucie. Zaledwie 9 minut później kolejnego gola dla Dyskobolii zdobył Maciej Kaczmarek. Kolejne trzy bramki należały do Mateusza Apolinarka- odpowiednio w 47, 49 i 65 minucie rozgrywek. W 80 minucie ponownie wykazał sie Mikołaj Kaczmarek.

Dyskobolia wciąż idzie jak burza. Wszystkie dotychczasowe spotkania drużyna zakończyła imponującymi zwycięstwami. Piłkarze pod wodzą trenera Tomasza Piątyszka pokazują, że w reaktywowanej drużynie jest ogromny potencjał.