Dyskobolia - Lipno Stęszew. Mecz zakończył się pewną wygraną biało-zielonych

Anna Borowiak
Anna Borowiak
W sobotę, 20 lutego, Dyskobolia zmierzyła się z kolejnym rywalem w ramach przygotowań do nadchodzącej rundy. Tydzień temu biało-zieloni pewnie pokonali Pogoń Śmigiel, tym razem z porażką musieli pogodzić się goście ze Stęszewa. Dodajmy, że zawodnicy Lipna na ten moment są wyżej klasyfikowani i grają w piątej lidze.

Podopieczni trenera Radosława Nolki odnotowali pewne zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Bramki dla Naszej Dyskobolii zdobyli Krystian Anioła, Abdu Salem i Arkadiusz Kubicki. Przypomnijmy, że ostatni z nich to najnowszy transfer biało-zielonych. Kubicki do tej pory grał w Granowie, w zespole z Grodziska jest środkowym pomocnikiem.

Pierwsza bramka w meczu padła po strzale Krystiana Anioły. Goście wyrównali wynik po strzale z rzutu karnego. Po stracie bramki, zawodnicy z Grodziska włączyli wyższy bieg, a rezultatem był szereg ofensywnych akcji biało-zielonych. Jedną z nich idealnie wykończył strzałem z prostego podbicia Abdu Salem.

Bramka Kubickiego była efektem fantastycznej akcji lewoskrzydłowego Jakuba Hemmerlinga, który idealnie w tempo wyprowadził podanie nowemu zawodnikowi Dyskobolii, a ten doskonale opanował piłkę i wykończył sytuację celnym strzałem.

Dyskobolia - Lipno Stęszew. Mecz zakończył się pewną wygraną...

Czym jest Fundusz Odbudowy i Krajowy Plan Odbudowy?

Wideo

Dodaj ogłoszenie