Dzień Seniora w Ptaszkowie. Były najlepsze życzenia i występy artystyczne

Karolina Majchrzak
Karolina Majchrzak
Tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Seniora w Ptaszkowie.
Tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Seniora w Ptaszkowie. Karolina Majchrzak
Dzisiejsze spotkanie w Ptaszkowie było okazją do integracji seniorów oraz wzmocnienia więzi pokoleniowych. Wspólnie spędzone późne popołudnie z całą pewnością pozostanie w pamięci uczestników na długo.

Dzień Seniora jest okazją do zwrócenia uwagi na jakość życia osób starszych

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października przypada Europejski Dzień Seniora, a 14 listopada Światowy Dzień Seniora. Podczas takich spotkań seniorzy mają okazję do integracji i miłego spędzenia czasu.

Podobnie było w Ptaszkowie, gdzie w środę, 26 października, odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora. Uczestnicy najpierw wzięli udział we mszy świętej odprawionej w miejscowym kościele. Kolejnym punktem programu była wspólna biesiada którą zorganizowano w Wiejskim Centrum Kultury i Sportu w Ptaszkowie. Inicjatorem oraz organizatorem uroczystości była sołtys Mieczysława Woźna, rada sołecka oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich. W spotkaniu wzięli udział również burmistrz Piotr Hojan i dyrektor Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie, Rajmund Majcherek.

Uczestników powitała sołtys Mieczysława Woźna, która złożyła wszystkim seniorom najlepsze życzenia. Na przybyłych czekał słodki poczęstunek oraz występy artystyczne. Dzieci przygotowały wyjątkowe przedstawienie ubarwione wierszykami i piosenkami.

Seniorzy z Ptaszkowa mieli okazję się spotkać, porozmawiać, wymienić doświadczeniami, a przede wszystkim miło spędzić czas. Organizacja tej uroczystości pozwoliła docenić obecność osób starszych w naszym społeczeństwie.

Tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Seniora w Ptaszkowie.

Dzień Seniora w Ptaszkowie. Były najlepsze życzenia i występ...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Dz PMM

Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie