Dziś rusza Bożonarodzeniowy Jarmark Świąteczny w Grodzisku. Co w programie?

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Udostępnij:
Jarmark Świąteczny w Grodzisku, który niezmiennie cieszy się powodzeniem wśród mieszkańców, odbędzie się również w tym roku. Jakich atrakcji możemy się spodziewać?

Bożonarodzeniowy Jarmark Świąteczny w Grodzisku. Co w programie?

Grudzień to tradycyjny czas organizowania jarmarków bożonarodzeniowych. Tradycja ta zawitała także do Grodziska. Rynek zmieniał się w wielkie... świąteczne targowisko, a czas kupującym umilały jeszcze występy artystów. Jak będzie wyglądał tegoroczny Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 10, 11 i 12 grudnia?

Wydarzenie będzie okazją do wsparcia lokalnych przedsiębiorców i organizacji. Urząd Miejski udostępni im lokalnym przedsiębiorcom i organizacjom stoiska, a mieszkańcy będą mogli kupić świąteczne ozdoby i różne pyszności.

W piątek od 10 do 18 będzie można skorzystać z oferty stoisk handlowych. W sobotę z kolei program uzupełnią świąteczna parada ulicą Szeroką, mikołajkowe atrakcje dla dzieci, pokaz pirotechniczny, interaktywne show dla najmłodszych. Tradycyjnie również odpalone zostaną świąteczne iluminacje.

W niedzielę na Starym Rynku pojawi się żywa szopka bożonarodzeniowa. Wystąpi ZTL Cybinka, Grodziska Orkiestra Dęta imienia Stanisława Słowińskiego oraz kwintet dęty Zbig Band.

UM Grodzisk

Ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej

Wideo

Dodaj ogłoszenie