Grodzisk: Kolejna część szpitala wznawia działalność po wcześniejszym zamknięciu

Anna Borowiak
Anna Borowiak
Pixabay
Od środy, 18 listopada, w grodziskim szpitalu ponownie czynne są pracownia RTG, USG oraz tomografii komputerowej. Przypomnijmy, że ich uruchomienie po czasowym zamknięciu zapowiadała wczoraj na naszym portalu dyrektor szpitala, Halina Sroczyńska.

Rejestracja na badania w pracowni tomografii komputerowej odbywa się pod numerem 61 44 36 542. Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 18.

ZOBACZ TAKŻE

Ponownie czynny jest również rentgen, który działa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10 do 14. Na badanie nie jest konieczna rejestracja.

Rejestracja i badanie USG odbywają się w poradni chirurgicznej w poniedziałki (7-10), środy (11:30-14) oraz w czwartki (10:30-12:30). Rejestracja na badania odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 14:35 pod numerem 61 44 36 539.

ZOBACZ TAKŻE

Dyrekcja cały czas pracuje nad pozyskaniem personelu do „wieczorynki”. Przez wolne etaty nie można zapewnić ciągłości dyżurów. To z kolei sprawia, że mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego nie mogą korzystać z nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Gdy tylko uda się uzupełnić braki kadrowe, a "wieczorynka" będzie mogła zostać otwarta - poinformujemy.

ZOBACZ TAKŻE


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: anna.borowiak@polskapress.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Kolno wolne od koronawirusa

Wideo

Dodaj ogłoszenie