Grodzisk: Umówił się z dziewczyną w hotelu. Po kłótni pijany wsiadł do auta i wjechał w płot

Ania Borowiak
Ania Borowiak
KPP Grodzisk/zdjęcie ilustracyjne
Zatrzymaniem i nocą w policyjnym areszcie zakończyło się spotkanie z kobietą, na które mieszkaniec Głogowa umówił się w jednym z grodziskich hoteli. Po awanturze mężczyzna miał wyjść z pokoju i wsiąść do swojego auta. Zapomniał jednak, że w organizmie ma sporą ilość alkoholu. Daleko nie dojechał, bo prawie natychmiast uderzył w płot.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 25 lipca. Policjanci zostali zawiadomieni o sprawie przez właścicieli hotelu, kilkanaście minut przed godziną 19. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, para miała pokłócić się w hotelowym pokoju. W następstwie sprzeczki mężczyzna wyszedł na zewnątrz i wsiadł do auta. Chwilę później uderzył nim w płot.

- Patrol potwierdził, że Bartłomiej B., mieszkaniec Głogowa, kierował autem marki BMW będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile w wydychanym powietrzu. Mężczyzna resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Postępowanie w tej sprawie będą prowadzić grodziscy policjanci. Kierowcy zatrzymano również prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd - grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności - mówi oficer prasowy KPP w Grodzisku Wielkopolskim, kom. Kamil Sikorski.

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie