Grodzisk Wielkopolski: Powstaje nowa sekcja dla miłośników jazdy rowerem!

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Pixabay/zdjęcie ilustracyjne
Udostępnij:
Grodziskie Stowarzyszenie Cyklistów zaprasza młodych miłośników jazdy rowerem do nowej sekcji, która ma być alternatywą dla spokojnych rajdów po okolicy. - Wiemy, że część osób oczekuje czegoś więcej, a nasze tempo nie do końca wszystkim odpowiada. Dlatego wychodzimy z propozycją nowej sekcji, nieco bardziej wymagającej i szybszej - mówi prezes GSC, Bożena Iwaszkiewicz.

Grodziskie Stowarzyszenie Cyklistów już od dziesięciu lat integruje miłośników jazdy rowerem. Wspólne rajdy zyskały już grono sympatyków, jednak spokojna jazda nie jest dla wszystkich.

- Chcemy zintegrować i skupić wokół siebie młodsze pokolenia oraz wprowadzić trochę zamieszania w dość statyczne rowerowe środowisko naszego miasta i okolic. Chcemy również zaktywizować zaspanych rowerzystów, żeby wreszcie tchnąć trochę życia w miasto. Zapraszamy do nowej sekcji, do której mogą dołączyć dzieci, młodzież i osoby w średnim wieku. Zapraszamy wszystkich tych, którzy wolą jeździć szybciej, ale jednocześnie szukają grupy, w której będą mogli rozwijać swoje rowerowe pasje - zachęca prezes Grodziskiego Stowarzyszenia Cyklistów, Bożena Iwaszkiewicz.

Jak dołączyć? Wystarczy wysłać krótką wiadomość poprzez formularz na stronie, który jest dostępny TUTAJ.

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Dodaj ogłoszenie