I zawody w jeździe na rolkach w Wielichowie dla dzieci i młodzieży!

Karolina Majchrzak
Karolina Majchrzak
I Zawody w jeździe na rolkach w Wielichowie dla dzieci i młodzieży!
I Zawody w jeździe na rolkach w Wielichowie dla dzieci i młodzieży! Karolina Majchrzak
Dzisiejszy poranek upłynął dzieciom i młodzieży z Wielichowa zdrowo i aktywnie! Śmiech przeganiał chmury, a zdrowa rywalizacja na świeżym powietrzu zachęcała słońce do pokazania się. Za nami I zawody w jeździe na rolkach w Wielichowie.

I Zawody w jeździe na rolkach w Wielichowie

W sobotę, 3 czerwca przy stadionie sportowym w Wielichowie odbyły się po raz pierwszy zawody w jeździe na rolkach. Do udziału zaproszono dzieci i młodzież w wieku od 3 do 16 lat. Organizatorami byli burmistrz Wielichowa, Centrum Kultury w Wielichowie oraz Towarzystwo Rolkarskie Skate2City.

Młodzi rolkarze mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Swoim entuzjazmem oraz zaangażowaniem dzieci przepędzały wszystkie pojawiające się chmury. Przy trasie nie brakowało dumnych rodziców, którzy ochoczo dopingowali swoje pociechy. Przy głośnym aplauzie, wszyscy dotarli do mety.

Zawody podzielono na dwa etapy. Pierwszym był wyścig, w którym trzeba było jak najszybciej pokonać odcinek trasy dostosowany do wieku. Drugim był tor z drobnymi przeszkodami. Oba czasy sumowano każdemu zawodnikowi.

Miejsca pierwsze w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli:

W wieku od 3 do 6 lat pierwszy był Jonasz Strugała, natomiast w tej samej kategorii pierwszą dziewczynką była Jadwiga Krystek.

Druga grupa liczyła od 7 do 8 lat. Pierwszą dziewczynką była Olga Adamczewska, a chłopcem Hubert Dobierzyński.

W wieku od 9 do 10 lat chłopcem, który pokonał trasy z najkrótszym czasem był Kuba Norek, a dziewczynką Zuzia Szczygieł.

Starsi uczestnicy pokonywali trasy z zawrotną prędkością. W kategorii wiekowej od 11 do 12 lat najszybszą dziewczynką była Martyna Menet, a chłopcem Karol Kubiak.

Najstarsze zawodniczki tych zawodów, w wieku 13 - 14 lat, wykazały się niebywałym zaangażowaniem. Uczestniczką z najkrótszym czasem była Elżbieta Zarabska.

Jak zaznaczyła burmistrz Honorata Kozłowska oraz dyrektor CK Wielichowo, Grzegorz Herman z całą pewnością to wydarzenie na stałe wpiszę się w kalendarz imprez w Wielichowie.

I Zawody w jeździe na rolkach w Wielichowie dla dzieci i młodzieży!

I zawody w jeździe na rolkach w Wielichowie dla dzieci i młodzieży!

Strefa Biznesu: Takie plany mają pracodawcy. Co czeka rynek pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie