Jarmark Wielkanocny w Grodzisku trwa! Można tu znaleźć prawdziwe cuda!

Anna Borowiak
Anna Borowiak
Wielkanocne dekoracje, koszyki, a także sery, świece, biżuteria, odzież - między innymi taki asortyment znajduje się na Jarmarku Wielkanocnym, który od piątku zachęca do wspierania lokalnych producentów i organizacji. Dziś pogoda wyjątkowo dopisała, dlatego grodziszczanie chętniej przychodzą na Stary Rynek.

Na grodziskim Starym Rynku możemy kupić lokalne produkty, wyroby rękodzielnicze, ozdoby świąteczne i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. Drewniane zające, pisanki, czy wielkanocne stroiki. Każdy, kto chce udekorować swój dom, znajdzie tam coś dla siebie.

Udostępnienie nieodpłatne miejsc handlowych przez Urząd Miejski jest formą wsparcia dla przedsiębiorców, którzy mają okazję zarobić w trudnych dla wszystkich czasach. Z kolei mieszkańcy mogą nabyć niepowtarzalne ozdoby uświetniające czas Wielkanocny.

Odwiedzając Stary Rynek, pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa: dystans, dezynfekcja i koniecznie maseczki. Atrakcje czekają również na najmłodszych. Na Rynku znajdziemy wielkanocną ściankę do zdjęć oraz piękne ozdoby, które będą stanowić idealne tło do świątecznych fotografii.

Zobaczcie zdjęcia z trzeciego dnia Jarmarku Wielkanocnego w Grodzisku

Jarmark Wielkanocny w Grodzisku trwa! Można tu znaleźć prawdziwe cuda!

Czym jest Fundusz Odbudowy i Krajowy Plan Odbudowy?

Wideo

Dodaj ogłoszenie