Juniorzy starsi Naszej Dyskobolii rozegrali spotkanie z Rawią Rawicz

Anna Borowiak
Juniorzy starsi Naszej Dyskobolii rozegrali swój pierwszy mecz wyjazdowy. Rywalem biało-zielonych była Rawia Rawicz. Niestety podopieczni trenera Macieja Grześkowiaka musieli uznać wyższość gospodarzy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

Trener biało-zielonych podkreśla, że drużyna Rawii Rawicz okazała się mocnym, dobrze przygotowanym fizycznie przeciwnikiem. Pierwsza połowa zakończyła się remisem dzięki bramce Igora Wawrzyniaka. Niestety dalsza część spotkania nie układała się po myśli juniorów Naszej Dyskobolii.

Już w 46 minucie Rawia skutecznie pokonała naszego bramkarza. Sytuacja powtórzyła się również w 65 minucie. I choć młodzi Dyskobole starali się odwrócić losy meczu, a w 85 minucie Emanuel Durka celnie wykorzystał rzut karny, to biało-zielonym zabrakło nieco szczęścia. Gol Jacka Stachowskiego, który padł w doliczonym czasie gry, został strzelony z pozycji spalonej.

- Przegraliśmy z bardzo dobrą drużyną, ale ostatnie minuty pokazały, że nasze możliwości są bardzo duże. W porównaniu do poprzedniego spotkania poprawa naszej gry była bardzo wyraźna, a to dobrze nastawia nas przed kolejnym meczem - relacjonuje trener.