Już 18 kwietnia Forum Seniora w Warszawie

Materiał informacyjny Forum Seniora
Już 18 kwietnia br. w budynku starego BUW przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskich spotkań Forum Seniora organizowanych przez Polska Press Grupę.

Forum Seniora to seria ciekawych wykładów, porad ekspertów oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa osób starszych. To również inspirujące spotkanie z ciekawymi ludźmi, motywujące do aktywności i samorozwoju, podnoszących jakość życia w jego drugiej połowie.

W planie Forum mamy cztery główne bloki tematyczne: bezpieczeństwo, zdrowie, styl życia, aktywność i samorozwój.

Do udziału w wydarzenia zaprosiliśmy grono najlepszych ekspertów z którymi przeprowadzimy inspirujące rozmowy o zdrowiu, aktywności oraz sposobach na długą i szczęśliwą jesień życia.

Przewidzieliśmy również poczęstunek oraz niespodzianki od naszych Partnerów.

Warto wiedzieć, że Forum Seniora w Warszawie jest jednym z całego cyklu wydarzeń organizowanych na terenie całej Polski przez wszystkie redakcje należące do Polska Press Grupy. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście w Forum Seniora przygotowany zostanie specjalny magazyn „Forum Seniora” . Ukaże się on 28 kwietnia w 20 dziennikach regionalnych Polska Press Grupy, a w naszych serwisach internetowych można będzie obejrzeć online – na ekranie tableta, komputera czy laptopa specjalny materiał wideo prezentujący najciekawsze fragmenty z różnych spotkań „Forum Seniora” w całej Polsce.

Partnerem Głównym Forum Seniora w Warszawie jest Alior Bank.

Regulamin uczestnictwa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Już 18 kwietnia Forum Seniora w Warszawie - Dziennik Bałtycki

Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto