Łukasz Rychły znów na podium! Cały czas jest nadzieja na mistrzowski tytuł

Karolina Majchrzak
Łukasz Rychły znów na podium! Cały czas jest nadzieja na mistrzowski tytuł Dziki Team
W minioną niedzielę, 19 września, w Pile odbyła się piąta runda Mistrzostw Polski na ¼ mili. Mieszkaniec Kurowa Łukasz Rychły ponownie stanął na podium i zajął 3 miejsce.

Reprezentujący Dziki Team Łukasz stanął na podium po emocjonującym wyścigu. To nie koniec wyzwań, bo przed Łukaszem jeszcze szósta runda.

Przypominamy, że Łukasz Rychły zdobył już tytuł Mistrza Polski w zawodach Grand Prix Polski na 1/4 mili w 2014 roku w kategorii Street FWD N/A. W roku 2018 swój sukces powtórzył, ale w kategorii DRAG FWD N/A.

Łukasz Rychły reprezentuje Dziki Team, czyli sympatyków szybkich samochodów, ale i ludzi, którzy chętnie pomagają innym, między innymi biorąc udział w charytatywnych rajdach na rzecz dzieci.

W piątej rundzie Mistrzostw Polski na ¼ mili zajął trzecie miejsce na podium. Cały czas jest nadzieja na zdobycie mistrzowskiego tytułu. O wszystkim zadecyduje runda szósta, która zaplanowana jest na 16 października.

Trzymamy kciuki za Łukasza i cały Dziki Team.