Mieszkańcy Grodziska ruszyli z pomocą pacjentom szpitala

Anna Borowiak
Anna Borowiak
Mieszkańcy Grodziska i okolicznych miejscowości ruszyli z pomocą pacjentom szpitala. Zebrane artykuły w sobotę, 3 kwietnia, trafiły do magazynu lecznicy. Potrzebna była przede wszystkim woda mineralna, ale także jednorazowe rękawiczki.

I choć czas na zebranie artykułów był krótki, bo akcja trwała zaledwie kilka dni, mieszkańcy Grodziska i okolicznych miejscowości ponownie pokazali, że można na nich liczyć. Z

W akcję zaangażowali się również strażacy OSP Grąblewo. Dary przekazano w sobotę do lecznicy. Z kolei dzień wcześniej do szpitala trafiła pokaźna ilość wody, ofiarowana przez byłego pacjenta szpitala, który w ten sposób chciał okazać wdzięczność za udzieloną pomoc.

To z pewnością nie ostatnie takie przedsięwzięcie. Burmistrz Wielichowa zaapelowała do mieszkańców o wsparcie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim.

Niezbędne artykuły będzie można dostarczyć do jednostek OSP zlokalizowanych w całej gminie Wielichowo w sobotę, 10 kwietnia, od godziny 8 do 12. Akcję planują również druhowie OSP Snowidowo. O szczegółach będziemy jeszcze informować.

Mieszkańcy Grodziska ruszyli z pomocą pacjentom szpitala

Od 15 maja bez maseczek, ale tylko na powietrzu

Wideo

Dodaj ogłoszenie