Mister Polski 2020. Maciej Paluch z Grodziska powalczy o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Maciej Paluch został finalistą prestiżowego konkursu Mister Polski 2020. Grodziszczanin ma szansę zdobyć tytuł najprzystojniejszego mężczyzny w kraju. To już ostanie tygodnie na przygotowanie się do gali finałowej.

Mister Polski 2020

Pierwszy konkurs pod szyldem Mister Polski zorganizowany był w 1990, wygrał go Dariusz Młynarczyk. Format nie był jednak przez pewien czas kontynuowany. Wrócił na dobre dopiero w 2006 roku, jednak głośniej zrobiło się o nim w 2014 roku.

W 2019 roku najprzystojniejszym mężczyzną w Polsce uznano Daniela Borzewskiego. 23-latek z Warszawy przejął tron po Tomaszu Zarzyckim z Łodzi, który zwyciężał rok wcześniej. Teraz szansę na zdobycie tytułu ma Maciej Paluch.

Maciej intensywnie pracował, aby dostać się do finału i osiągnął swój cel. To pierwszy mężczyzna z naszego regionu, który zaprezentuje się podczas finałowej gali konkursu Mister Polski. Poprzeczka jest wysoka, a każdy chce wypaść jak najlepiej. O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny z Polsce Maciej będzie walczył z 24 innymi kandydatami.

- Decyzja o udziale w konkursie na Mistera Polski 2020 była dość spontaniczna. Dostałem wiadomość z oficjalnej strony Mister Polski z zaproszeniem na casting, który miał odbyć się tydzień później w Warszawie. Na początku pomyślałem, że to nie moja "bajka", jednak po chwili stwierdziłem, że to może być świetna przygoda i postanowiłem wziąć udział, aby przełamać własne słabości i spróbować czegoś zupełnie nowego – tłumaczył powody udziału w konkursie w naszych wcześniejszych rozmowach.

Maciej Paluch z Grodziska powalczy o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce

Maciej sukcesywnie przechodził kolejne etapy, pracując nad sylwetką, pozowaniem i swoim wizerunkiem. Tak dotarł aż do finału. Do wielkiej gali konkursowej zostało już zaledwie kilkanaście dni.

- Czuję się bardzo dobrze, choć jest jeszcze trochę czasu i stres pewnie dopiero się pojawi. Zgrupowanie przed galą, która odbędzie się 7 czerwca, rozpoczynamy 4 dni wcześniej. Nie znam jeszcze szczegółowego harmonogramu, ale na pewno będą odbywać się próby, spotkania organizacyjne, dodatkowe zajęcia dla uczestników- mówi Maciej pytany o przygotowania do gali.

Na razie trenuje i pracuje nad formą. Przygotowuje się również mentalnie, choć nie ukrywa, że udział w konkursie to dla niego głównie forma dobrej zabawy.

- To ogromna przygoda, ale nie chcę wiązać swojego życia na stałe z modelingiem, więc nie nastawiam się, że muszę coś osiągnąć. Znalezienie się w pierwszej dziesiątce finalistów będzie dla mnie ogromnym sukcesem i wyróżnieniem. Już sam fakt, że dotarłem aż do finału, to wielka satysfakcja. Podczas konkursu poznałem wiele fantastycznych osób i te znajomości chciałbym utrzymać- dodaje Maciej.

Trzymamy kciuki za Macieja! Wielka gala finałowa konkursu Mister Polski już 7 czerwca. Transmisja wydarzenia będzie dostępna poprzez platformę YouTube.

Mister Polski 2020. Maciej Paluch z Grodziska powalczy o tyt...

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie