Objazdowy Dzień Kobiet w Ptaszkowie. Rozdano blisko 320 tulipanów

Patrycja Bartkowiak
Sołectwo i Koło Gospodyń Wiejskich z Ptaszkowa wyszło z niecodziennym pomysłem na tegoroczne obchody święta Dnia Kobiet. Mieszkanki wsi obdarowano pięknymi tulipanami oraz słodkościami, które rozdawano na niecodziennym pojeździe.

Pani sołtys Mieczysława Woźna, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Ptaszkowa wyszli z kolejnym ciekawym pomysłem. Tym razem z okazji obchodów święta Dnia Kobiet. Panowie z Rady Sołeckiej ubrani w wielkie muchy oraz ozdobne kapelusze, 7 marca, wybrali się na przejażdżkę po okolicy, iście nietuzinkowym pojazdem.

Dwuosobowy rower, który zapewniła firma Kaczmarek Andrzej. Usługi ślusarskie NAPRAWA-SPRZEDAŻ ROWERÓW, zdecydowanie przykuwał wzrok nie tylko mieszkańców wsi, ale również przejeżdżających tamtędy nieznajomych. Panowie podjeżdżając pod dom mieszkanek Ptaszkowa puszczali muzykę, składali życzenia, wręczali słodkości oraz tulipany.

Obdarowanych zostało blisko 320 pań. Podczas wydarzenia królowały śmiech oraz dobra zabawa. Niewątpliwie dla wszystkich kobiet był to przemiły i zaskakujący gest, który umilił to niedzielne popołudnie i nastroił pozytywnie przed jutrzejszym świętem.

Kolno wolne od koronawirusa

Wideo

Dodaj ogłoszenie