Oto dzielnicowi z Grodziska i powiatu grodziskiego. Kto odpowiada za Twój rejon?

RED
Kliknij dalej i poznaj swojego dzielnicowego --->
Kliknij dalej i poznaj swojego dzielnicowego --->KPP Grodzisk
Dzielnicowi z Grodziska i powiatu grodziskiego. Czy znasz dzielnicowego, który odpowiedzialny jest za Twoje miejsce zamieszkania? To właśnie do niego możemy zwrócić się z każdym problemem związanym z bezpieczeństwem w miejscu, w którym mieszkamy! Zobaczcie zdjęcia - znajdziecie tam dzielnicowych z Grodziska, Wielichowa, Rakoniewic, Kamieńca i Granowa wraz z ich rejonem oraz numerami telefonów!

Dzielnicowi każdego dnia wykonują obchód swojego rejonu służbowego. Podczas swojej pracy rozmawiają z mieszkańcami o różnych sąsiedzkich problemach, ostrzegają przed zagrożeniami, a także zatrzymują osoby poszukiwane. Przedstawiamy dzielnicowych z powiatu grodziskiego.

Co robią dzielnicowi z Grodziska i powiatu grodziskiego?

Dzielnicowi to policjanci utrzymujący bezpośredni kontakt ze społecznościami lokalnymi swoich rejonów, rozpoznający ich potrzeby i oczekiwania w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa, zarówno indywidualnego, jak i publicznego. Dzielnicowi diagnozują wspólnie z mieszkańcami lokalne problemy, ustalają ich przyczyny i pomagają w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązania.

Dzielnicowi z powiatu grodziskiego. Do kogo zwrócić się po pomoc?

Funkcjonariusz dzielnicowy pomoże nam przy każdym problemie związanym z bezpieczeństwem w miejscu naszego zamieszkania. Powinniśmy znać ich dane, by w każdym momencie łatwo się do nich zwrócić. Dzielnicowi powinni utrzymywać bezpośredni kontakt z mieszkańcami danej dzielnicy - dlatego powinniśmy ich znać. Zobaczcie, jaki policjant jest dzielnicowym w waszym miejscu zamieszkania!

Kliknij dalej i poznaj swojego dzielnicowego --->

Oto dzielnicowi z Grodziska i powiatu grodziskiego. Kto odpo...

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie