Pan Marian Bielawski świętował jubileusz 90-tych urodzin. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Wieloletnią tradycją w gminie Wielichowo jest wizyta władz u dostojnych jubilatów. Nie inaczej mogło być tym razem, gdy 23 sierpnia swoje 90-te urodziny obchodził pan Marian Bielawski, mieszkaniec Gradowic. Z okazji tak niecodziennego jubileuszu, z najlepszymi życzeniami na kolejne lata, odwiedziła go delegacja wielichowskiego ratusza.

Pan Marian Bielawski obchodził wyjątkowy jubileusz 90-tych urodzin. Z tej okazji odwiedziły go burmistrz Wielichowa, Honorata Kozłowska i Anna Paron, pracownik Urzędu Stanu Cywilnego. Spotkanie nie mogło odbyć się bez kwiatów, drobnych upominków, życzeń i miłej rozmowy w gronie najbliższej rodziny, której opieką otoczony jest pan Marian.

Jubilat nie krył wzruszenia i bardzo cieszył się z otrzymanych życzeń, jednocześnie dziękując za pamięć i odwiedziny. Pan Marian cieszy się dobrym samopoczuciem i pogodnym podejściem do całego świata.

Składamy najserdeczniejsze gratulacje z okazji wspaniałego jubileuszu, życząc wszelkiej pomyślności oraz kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych. Niech nie opuszcza Pana życiowy optymizm i radość! Wszystkiego najlepszego!

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie