Pani Barbara Michalak świętowała 90-te urodziny. Życzymy kolejnych lat w zdrowiu!

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Udostępnij:
Pani Barbara Michalak, mieszkanka Wielichowa, świętowała 90. urodziny. Z okazji tak niecodziennego jubileuszu, z najlepszymi życzeniami na kolejne lata, odwiedziła ją delegacja wielichowskiego ratusza. Nie brakowało życzeń i upominków.

Pani Barbara otoczona jest wspaniałą opieką i miłością rodziny, mimo osiągniętego godnego wieku cieszy się dobrym samopoczuciem.

I właśnie życzenia dobrego zdrowia i utrzymania pogody ducha, wystarczającej na długie jeszcze lata życia, składały Jubilatce przedstawicielki wielichowskiego ratusza - burmistrz Honorata Kozłowska i Lucyna Zajdowicz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Goście złożyli na ręce Jubilatki najlepsze życzenia , by każda chwila była źródłem radości, a także zdrowia i spokoju. Nestorka nie kryła wzruszenia i bardzo cieszyła się z otrzymanych życzeń, kwiatów i słodyczy, jednocześnie dziękując za pamięć i odwiedziny.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy dużo zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu, wielu lat zasłużonego odpoczynku w gronie najbliższych.


Ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej

Wideo

Dodaj ogłoszenie