Pani Sabina Małyszczyk obchodziła jubileusz 90-tych urodzin

OPRAC.:
Ania Borowiak
Ania Borowiak
Pani Sabina Małyszczyk, mieszkanka Łubnicy, obchodziła jubileusz 90-tych urodzin. Z okazji tak niecodziennego jubileuszu, z najlepszymi życzeniami na kolejne lata, panią Sabinę odwiedziła delegacja wielichowskiego ratusza.

Wieloletnią tradycją w gminie Wielichowo jest wizyta władz u dostojnych jubilatów. Nie inaczej mogło być tym razem, gdy 22 czerwca swoje 90-te urodziny obchodziła pani Sabina Małyszczyk, mieszkanka Łubnicy.

Jubilatkę odwiedziły Honorata Kozłowska burmistrz Wielichowa, w towarzystwie Lucyny Zajdowicz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

Nestorka nie kryła wzruszenia i bardzo cieszyła się z otrzymanych życzeń, kwiatów i słodyczy, jednocześnie dziękując za pamięć i odwiedziny.

Pani Sabina otoczona jest wspaniałą opieką i miłością rodziny. Mimo osiągniętego godnego wieku Jubilatka , cieszy się dobrym samopoczuciem i pogodnym podejściem do całego świata.

Składamy najserdeczniejsze życzenia na kolejne lata, by dalsze życie upływało bez trosk, w zdrowiu i towarzystwie ukochanej rodziny. Wszystkiego najlepszego!

Podatek od psa

Wideo

Dodaj ogłoszenie