Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zdroju wspólnie świętowały Dzień Kobiet

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zdroju wspólnie świętowały Dzień Kobiet
Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zdroju wspólnie świętowały Dzień Kobiet Anna Borowiak
Panie z sołectwa Zdrój świętowały Dzień Kobiet. Spotkanie zostało zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich. Nie brakowało najlepszych życzeń i słodkich upominków.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zdroju wspólnie świętowały Dzień Kobiet

Dziś Dzień Kobiet to przede wszystkim okazja, by najbliższym paniom sprawić miły gest - obdarować je życzeniami, dobrym słowem czy prezentami. To też okazja, by panie spędziły czas we własnym gronie, świetnie się przy tym bawiąc.

Mieszkanki Zdroju spotkały się z okazji swojego święta w sobotę, 18 marca. Na uroczystość z okazji Dnia Kobiet zaprosiło Koło Gospodyń Wiejskich. Wszystkie panie powitała przewodnicząca KGW Janina Kopańska, która złożyła najserdeczniejsze życzenia.

Kilka ciepłych słów skierował do obecnych w sali pań również zastępca burmistrza Marcin Brudło, który na ręce przewodniczącej koła złożył też okolicznościowy bukiet kwiatów i przekazał słodkie upominki dla pań. O mieszkankach Zdroju pamiętał także sołtys Łukasz Mendel, który złożył paniom życzenia i wręczył im drobne upominki.

Świętujące Dzień Kobiet mieszkanki Zdroju zostały zaproszone na pyszny poczęstunek. Panie postarały się o dania, które sprostały smakowym upodobaniom wszystkich zebranych. Spotkaniu towarzyszyło wiele uśmiechów oraz długie rozmowy, bo o to przecież chodzi, żeby wspólnie miło spędzić czas.

Już od ponad 20 lat przy Kole Gospodyń Wiejskich w Zdroju działa również zespół śpiewaczy "Zdrojowianie", który uświetnia swoimi występami liczne wydarzenia organizowane na terenie całej gminy, a także poza nią. Nie inaczej mogło być tym razem. Zespół pod kierownictwem Elżbiety Bendowskiej i Remigiusza Mazura wystąpił w programie artystycznym przygotowanym z okazji Dnia Kobiet, który nagrodzono gromkimi oklaskami.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zdroju wspólnie świętowały Dzień Kobiet

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zdroju wspólnie świętowały...

Tulia znowu w kwartecie i to jakim! Mlynkova zasila zespół!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie