Pary odebrały medale i gratulacje za długoletnie pożycie małżeńskie [GALERIA]

Redakcja
W wtorek, 17 września, w Dworze w Niemierzycach odbyła się uroczystość zorganizowana z okazji wręczenia medali parom małżeńskim obchodzącym w bieżącym roku jubileusz 50 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.

Uroczystego wręczenia medali przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt Gminy Granowo – Zbigniew Kaczmarek, składając jubilatom gratulacje, życzenia zdrowia oraz pomyślności na dalsze lata wspólnego życia. Do życzeń przyłączyli się także zaproszeni goście w osobach.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, którą uświetnił występ uczniów Szkoły Podstawowej w Granowie.

Jubilaci obchodzący złote gody: Janina i Ryszard Bartoszakowie, Marta i Ryszard Chojnaccy, Janina i Stanisław Janiccy, Irena i Stanisław Jurgowie, Krystyna i Stanisław Kalembowie, Krystyna i Jerzy Krupkowie, Krystyna i Jan Lenartowscy, Stefania i Romuald Matysiakowie, Maria i Zdzisław Nowakowie, Marianna i Tadeusz Rajtar, Emilia i Jerzy Szłapkowie, Maria i Kazimierz Sztój, Stanisława i Ryszar Lewandowscy.

Jubilaci obchodzący szmaragdowe gody: Aleksandra i Marian Hewuszowie, Barbara i Ludwik Kostrzewscy, Kazimiera i Jan Majchrzakowie, Krystyna i Władysław Szajowie, Maria i Jan Walenciakowie.

Jubilaci obchodzący diamentowe gody: Franciszka i Marian Kaczmarkowie, Cecylia i Stanisław Kałkowie, Aurelia i Marian Rabiegowie, Kazimiera i Czesław Skorczykowie, Marianna i Marian Strykowscy, Kazimiera i Stefan Wójcikowie.

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie