Pieczarkowy turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Wielichowa [ZDJĘCIA]

UG Wielichowo
12 maja 2019 roku na stadionie miejskim w Wielichowie został rozegrany turniej piłki nożnej z okazji 25 Święta Pieczarki. Do udziału w turnieju zgłosiło się 6 drużyn: Pieczarka Wielichowo I, Pieczarka Wielichowo II, Wilkowo Polskie I, Wilkowo Polskie II, Petro Poker Stars, Gold Team.

Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Pomimo ulewnego deszczu rozgrywki przebiegały w sportowej atmosferze i rywalizacji. Po pięciu godzinach rozgrywek przyszedł czas na posumowanie.

VI miejsce zajęła drużyna Pieczarki Wielichowo II, V miejsce Wilkowo Polskie I, IV miejsce Petro Pokor Stars, III miejsce i puchar Dyrektora Centrum Kultury Pawła Michalskiego wywalczyła drużyna Wilkowo Polskie II, Vice mistrzem turnieju i puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej Wielichowa Genowefy Feldgebel zdobył Gold Team, Natomiast I miejsce i Puchar Burmistrza Wielichowa Honoraty Kozłowskiej wywalczyła Pieczarka Wielichowo.

Królem strzelców został Damian Włodarczak który zdobył 17 bramek, otrzymał Puchar ufundowany przez firmę Grzybmar. Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Wojciech Paszkowski który otrzymał puchar Prezesa LKP Pieczarka Wielichowo Bartłomieja Kątnego. Najlepszy zawodnikiem czyli MVP i puchar Przewodniczącego komisji Budżetu i finansów, Gospodarowania Mienia Komunalnym i Inwestycji Pawła Gajewskiego otrzymał Damian Skrzypczak. Upominek czekał dla najmłodszego zawodnika Filipa Sobańskiego oraz dla miłośnika piłkarskiego Marka Drgasa.

Na koniec Przewodnicząca Rady Miejskiej Genowefa Feldgebel oraz Karol Czub podziękowali wszystkim uczestnikom za udany turniej, zaangażowanie i sportową rywalizacje pomimo złej pogody.