Pogrzeb śp. Barbary Rożyńskiej - Szumskiej. Ceremonia będzie transmitowana

Anna Borowiak
Anna Borowiak
Pogrzeb śp. Barbary Rożyńskiej - Szumskiej, odbędzie się dziś (w sobotę, 17 kwietnia), w Parafii św. Katarzyny we Wronkach, a ceremonia będzie transmitowana online. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 12.

W związku z trudną sytuacją związaną z pandemią COVID-19 nie wszyscy chętni będą mogli osobiście wziąć udział w pogrzebie. Każdy może uczestniczyć w ceremonii za pośrednictwem transmisji online.

Transmisja będzie dostępna pod tym linkiem

Przypomnijmy, że zamiast przynoszenia kwiatów na pogrzeb, rodzina śp. Barbary Rożyńskiej - Szumskiej prosi o wsparcie czteroletniego Olka, który zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Kochana Basiu,
Niechaj Twą drogę do nieba
wyścielają kwiaty i wieńce
dobrych uczynków, które dyktowało Ci serce.
W intencji Zmarłej śp. Barbary Rożyńskiej - Szumskiej zamiast kwiatów prosimy o datki na przeszczep komórek macierzystych dla cierpiącego na mózgowe porażenie dziecięce czteroletniego Olka Sacharko.
Fundacja Koniczynka,
ul. Wandy 23.
41-500 Chorzów
nr konta: 66 1050 1243 1000 0090 8019 2827
Rodzina

Barbara Rożyńska - Szumska zmarła w niedzielę, 28 marca. Była wieloletnim Dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej oraz ordynatorem oddziału neonatologii. Dała się poznać jako wyjątkowo oddany lekarz, a swoją pracę traktowała jako życiową pasję. Nigdy nikomu nie odmawiała pomocy, była wyjątkowo serdeczna. Wielokrotnie udowodniła, że służba zdrowia i troska o nasz grodziski szpital były dla niej priorytetem.

Msza żałobna śp. Barbary Rożyńskiej - Szumskiej odbyła się w ubiegłym tygodniu na grodziskim cmentarzu. W uroczystej mszy świętej wzięli udział wszyscy, którym jej osoba była wyjątkowo bliska. Na grodziskim cmentarzu żegnali ją przedstawiciele samorządu, pracownicy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, lekarze, ale przede wszystkim rodzina i przyjaciele.

Msza żałobna śp. Barbary Rożyńskiej - Szumskiej. Pożegnaliśm...

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Dodaj ogłoszenie