Połamane drzewa przy ulicy Bukowskiej. Czy to kolejny akt wandalizmu?

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Przy ulicy Bukowskiej w Grodzisku Wielkopolskim leżą połamane drzewa. O sprawie zaalarmował nas czytelnik. Czy to kolejny akt wandalizmu?

Nie byłaby to pierwsza taka sytuacja, kiedy ktoś bezmyślnie niszczy wspólnie mienie. Nie ma jednak na tę chwilę pewności, że to działanie człowieka doprowadziło do uszkodzenia drzew, choć ciężko znaleźć inne uzasadnienie. Tym bardziej po tym, co usłyszeliśmy od czytelnika, który zaalarmował nas o sprawie.

Wskazał, że tuż przy zniszczonych drzewach znajdują się ślady opon, najpewniej samochodu osobowego. Jak dodaje, do uszkodzenia musiało dojść pomiędzy godziną 21 a 8 rano w nocy ze środy na czwartek.

O zniszczone drzewa zapytaliśmy w Urzędzie Miejskim. Naczelnik wydziału promocji wyjaśnia, że w tym miejscu nie ma monitoringu. Marta Gajdzińska zapewniła jednocześnie, że pracownicy ratusza będą analizować sprawę.

Do tematu wrócimy. Jednak już teraz apelujemy, by na wszystkie zachowania niezgodne z prawem reagować. Akty wandalizmu można anonimowo zgłaszać pod numerem telefonu 61 44 53 074 (Urząd Miejski) lub na policję pod numerem 997.

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie