Praca dla grafika, operatora DTP. Dołącz do zespołu Głosu Wielkopolskiego!

red
123rf
Polskapresse, wiodący koncern medialny działający na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych, wydawca 9 największych dzienników regionalnych w Polsce, właściciel m.in. portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl szuka pracownika na stanowisko GRAFIK/OPERATOR DTP W WYDAWNICTWIE W POZNANIU.

Miejsce pracy: Poznań
Kod ref. :32/PP/PO/2013

Zadania:

• projektowanie i przygotowywanie stron dziennika, tygodników, dodatków i innych tytułów wydawanych przez Polskapresse Oddział Prasa Poznańska zgodnie z obowiązującym layoutem
• obróbka zdjęć
• dbanie o jakość gazety w warstwie ilustracyjnej
• przygotowywanie grafik i infografik
• proponowanie rozwiązań i koncepcji nowych projektów
• bieżące wspomaganie graficzne redakcji

Wymagania:

• biegła znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign)
• umiejętność posługiwania się programami: CorelDrew i Quark
• doświadczenie w pracy na stanowisku grafika (mile widziane doświadczenie w pracy w wydawnictwie)
• umiejętność obróbki zdjęć
• mile widziane wykształcenie wyższe
• zmysł artystyczny
• dbałość o szczegóły, kreatywność i twórcze podejście do pracy
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
• umiejętność pracy pod presją czasu
• dyspozycyjność w godzinach popołudniowych oraz wieczornych

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy

Dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv oraz listu motywacyjnego na adres: [email protected] z dopiskiem Kod ref. : 32/PP/PO/2013

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!