Prawie 120 km/h w terenie zabudowanym! Policjanci znów apelują o rozsądek

OPRAC.:
Ania Borowiak
Ania Borowiak
KPP Grodzisk/zdjęcie ilustracyjne
W poniedziałek, 5 lipca, policjanci z grodziskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o prawie 70 km/h w terenie zabudowanym.

Nadmierna prędkość to w dalszym ciągu jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych w naszym kraju, o czym regularnie przypominają policjanci. Niestety wciąż nie brakuje kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość.

- Niemal każdego dnia funkcjonariusze z grodziskiej drogówki zatrzymują do kontroli drogowej kierowców, którzy nie stosują się do tak ważnych ograniczeń związanych z przekraczaniem dozwolonej prędkości- mówi oficer prasowy KPP w Grodzisku, kom. Kamil Sikorski.

Ostatnią taką brawurową jazdę mundurowi przerwali w Rostarzewie. Kierowca w obszarze zabudowanym rozpędził się do blisko 120 km/h.

- Apelujemy do wszystkich kierowców o rozsądek. Przy takich prędkościach nie ma szans na jakąkolwiek reakcję. Pieszy w takich sytuacjach w zderzeniu z autem po prostu traci życie- dodaje K. Sikorski.

Podatek od psa

Wideo

Materiał oryginalny: Prawie 120 km/h w terenie zabudowanym! Policjanci znów apelują o rozsądek - Grodzisk Wielkopolski Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie