Przyjdź i pomóż Basi! Już w niedzielę charytatywny marszobieg w Parku Miejskim!

Karolina Majchrzak
Karolina Majchrzak
Już w niedzielę charytatywny marszobieg w Parku Miejskim!
Już w niedzielę charytatywny marszobieg w Parku Miejskim! Karolina Majchrzak
Już w niedzielę, 20 listopada, w Parku Miejskim w Grodzisku Wielopolskim odbędzie się marszobieg na orientację dla całych rodzin. Wasza energia może pomóc Basi w walce z chorobą!

Basia Michalczak dzielnie walczy każdego dnia o powrót do zdrowia.

W styczniu bieżącego roku okazało się, że w główce Basi w tylnej części czaszki jest guz. Zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór móżdżka. Medulloplastoma 4 stopnia. Od tego czasu Basia przeszła już chemioterapię, radioterapię oraz stale jest rehabilitowana. Od kilku tygodni poddawana jest kolejnym chemioterapiom. Niezbędna jest dalsza rehabilitacja, diagnostyka, szukanie skutecznych niestandardowych metod leczenia, które najczęściej nie są refundowane i wymagają znacznych środków finansowych. By Basia mogła powrócić do zdrowia i korzystać z życia tak jak jej rówieśnicy, potrzebna jest wasza pomoc!

Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie Basi Michalczak

Na wezwanie najbliższych Basi odpowiedziało mnóstwo osób. Jako pierwsi do pomocy ruszyli uczniowie, nauczyciele oraz cała społeczność Szkoły Podstawowej numer 4. Zjednoczyli się i wspólnie organizują wiele inicjatyw, by zebrać potrzebne pieniądze. Nie są oni jednak sami. Wiele osób bardzo aktywnie wspiera zbiórkę, między innymi "Łodyga Athletic Team". W marcu zorganizowali charytatywny fitness, a teraz zapraszają całe rodziny na marszobiegi.

To piękna alternatywa na spędzenie rodzinnego popołudnia

Organizatorami wydarzenia będą "Łodyga Athletic Team", Szkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha, Szkolny Klub Wolontariatu oraz nauczyciele. Do udziału zapraszają całe rodziny. Marszobieg na orientację rozpocznie się o godzinie 14. Dystans wynosić będzie 2 kilometry, do zdobycia będzie 10 punktów. By wziąć udział, należy na miejscu wrzucić dowolną kwotę do skarbonki. W Parku Miejskim czekać będzie na każdego uczestnika herbata oraz ciasto! Nie może was zabraknąć.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji dorzucić swojej "cegiełki" do zbiórki dla Basi, a chcecie pomóc, pieniądze wpłacać można bezpośrednio na internetową zbiórkę. LINK

Warto także zajrzeć na grupę na facebooku gdzie trwają licytacje. Często wystawiane są prawdziwe perełki a całość zebranych środków przekazywana jest na leczenie Basi. LINK

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

iPolitycznie - Ustawa o wyrównywaniu szans w przygotowaniu - skrót

Wróć na grodzisk.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie