Rakoniewice: Festyn dla rodzin z okazji zakończenia lata trwa. Atrakcji nie brakuje!

Karolina Majchrzak
Karolina Majchrzak
Festyn dla rodzin z okazji zakończenia lata
Festyn dla rodzin z okazji zakończenia lata Karolina Majchrzak
Trwa festyn dla rodzin z okazji zakończenia lata, którego organizatorami są sołtys i rada sołecka wsi Rakoniewice oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Serce". Atrakcji nie brakuje i każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Festyn dla rodzin z okazji zakończenia lata. W programie wiele atrakcji!

W Rakoniewicach trwa właśnie festyn dla rodzin z okazji pożegnania lata. Imprezę zorganizowano na terenie rekreacyjnym przy Warsztatach Terapii Zajęciowej. Podczas festynu można spróbować wielu pyszności - jednogarnkowych dań przygotowywanych w tradycyjny sposób, nad ogniskiem.
Dla gości gotują członkinie między innymi Koła Gospodyń Wiejskich z Błońska i Wioski.
W powietrzu unosi się zapach zupy jarzynowej oraz porowej.

W ramach festynu dla rodzin w Rakoniewicach odbył się również koncert rakoniewickiego zespołu "Laudate". Oprawę muzyczną zapewnia zespół Matrix z Wielichowa.

Poza tym organizatorzy zapraszają do spróbowania swoich sił na strzelnicy. Na najmłodszych czekają dmuchane zamki, malowanie twarzy, wata cukrowa i konkursy.

Podczas festynu można również wypełnić obywatelski obowiązek i wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym, przetestować nowości kosmetyczne, poznać triki makijażowe. Panie specjalizujące się w makijażu, podpowiadają jakich kosmetyków użyć oraz jak poprawnie z nich korzystać.

Festyn dla rodzin z okazji zakończenia lata

Rakoniewice: Festyn dla rodzin z okazji zakończenia lata trw...

Mobilnych ołtarzy jednak nie będzie?

Wideo

Dodaj ogłoszenie