Szamotuły. Śledczy szukają sprawcy napaści na tle seksualnym

Jakub Czekała
Jakub Czekała
Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór w Parku Zamkowym
Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór w Parku Zamkowym Google Street View
Udostępnij:
Blady strach padł na mieszkańców Szamotuł. W mieście zaatakował maniak seksualny. Do wstrząsających wydarzeń doszło wieczorem 2 grudnia w Parku Zamkowym.

Dla dobra prowadzonego postępowania, śledczy są na razie oszczędni w słowach. Faktem jest jedna, że w czwartek 2 grudnia w godzinach wieczornych nieustalony jeszcze sprawca zaatakował kobietę na tle seksualnym.

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach poinformowała, że policjanci prowadzą czynności mające na celu utrzymanie i zatrzymanie sprawcy.

- Policjanci pracują nad sprawą zgwałcenia kobiety, do którego doszło w dniu 2 grudnia około godziny 20 w parku Zamkowym w Szamotułach. Funkcjonariusze dokładają wszelkich starań, aby ustalić i zatrzymać sprawcę tego przestępstwa. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w czynnościach, mogą kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach pod numerem telefonu 47 77 32 211 - poinformowała oficer prasowa Sandra Chuda.

Jak się w środę dowiedzieliśmy, mężczyzna nie został jeszcze zatrzymany. Śledczy prowadzą jednak intensywne czynności, by osoba, która dokonała ataku na kobietę została schwytana. Do sprawy będziemy wracać.

Do tematu wrócimy.

Ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej

Wideo

Materiał oryginalny: Szamotuły. Śledczy szukają sprawcy napaści na tle seksualnym - Szamotuły Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie