Wrak Race Grand Prix trwa! Emocjonujące wyścigi organizuje ekipa z Trzcinicy

Ania Borowiak
Ania Borowiak
To drugie w tym roku wyścigi wraków organizowane pod szyldem Wrak Rade Trzcinica. Pasjonaci szybkiej jazdy i samochodów, które na normlanych drogach nie miałyby czego szukać, po raz kolejny zaprosili do zabawy drużyny z całej okolicy. Od godziny 7 rano na torze w Elżbiecinach (gmina Rakoniewice) trwają emocjonujące zmagania.

Tym razem do rywalizacji stanęło piętnaście teamów. Każdy złożony był z sześciu zawodników. Impreza z pewnością przeciągnie się do wieczora, w programie jeszcze wiele widowiskowych wyścigów.

Organizatorem jest Wrak Race Trzcinica.

- To drugie zawody, które organizujemy w tym roku, a cała historia ma już ponad pięć lat. Kiedyś pojechałem z kolegą na podobne wyścigi, bardzo nam się spodobało i postanowiliśmy organizować je sami- mówi jeden z pomysłodawców zmagań gratów, Jan Kupka.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają druhowie z OSP Rakoniewice oraz ratownicy medyczni. Fani motoryzacji nie tylko świetnie się bawią, ale i zdobywają nowe znajomości. Trzeba przyznać, że wyścigi wraków zyskują ogromną popularność. Jak mówią zawodnicy, dzięki temu, że pojazdy nie są drogie, wziąć udział w zawodach może każdy, kto potrafi jeździć.

Na torze od samego rana ścigają się ekipy z całego regionu. Trasa pełna błota i zakrętów to prawdziwe wyzwanie dla rajdowców! Pełne adrenaliny i niezapomnianych emocji wyścigi zakończą się wieczorem.

Podatek od psa

Wideo

Dodaj ogłoszenie