Zderzenie dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 32! Cztery osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

Redakcja
W niedzielę, 15 września, na terenie gminy Rakoniewice doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W wyniku wypadku trzy osoby, w tym jedno dziecko, trafiły do szpitala. Policja ustala przyczyny zdarzenia. Na miejscu występują utrudnienia, droga jest zablokowana, wyznaczono objazdy.

- Siedmioletni chłopiec został przewieziony do jednego z poznańskich szpitali z podejrzeniem złamania obojczyka. Pozostali poszkodowani trafili do szpitala z niegroźnymi obrażeniami- mówi oficer prasowy KPP w Grodzisku, komisarz Kamil Sikorski.

AKTUALIZACJA PONIEDZIAŁEK 16.09
Jak mówi kom. Kamil Sikorski, kierujący pojazdem VW Golf, jadący od strony Rakoniewic, znajdując się na wysokości miejscowości Drzymałowo, rozpoczął manewr skrętu w lewo, podczas którego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Grodziska pojazdowi marki skoda fabia. Tym samym kierowca golfa doprowadził do zderzenia czołowo-bocznego. Rozprysk uszkodzonych elementów uderzył również w trzeci pojazd, który nie był bezpośrednim uczestnikiem zdarzenia. Kierowcy byli trzeźwi, a zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek.

Największe obrażenia odniósł 7-letni chłopiec, który ma złamany obojczyk. Łącznie do szpitala trafiły cztery, a nie jak wcześniej podawano, trzy osoby.

Wideo

Dodaj ogłoszenie