Grodzisk: Przedszkolaki z życzeniami dla pracowników i pacjentów szpitala

Anna Borowiak
Anna Borowiak
Przed nami kolejne święta, które będą inne niż wszystkie. W tym trudnym czasie nieco radości do grodziskiego szpitala dostarczyły dzieci z Przedszkola Chatka Puchatka, które pod czujnym okiem opiekunek i nauczycielek przygotowały świąteczną akcję dla pracowników i pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku.

Wielkanoc to wyjątkowe święta w roku. Niestety, nie każdy może je świętować w gronie najbliższych osób. Z tego powodu w tym roku nauczyciele Przedszkola "Chatka Puchatka" wraz z dziećmi zorganizowali akcję dla personelu i pacjentów grodziskiego szpitala.

Wszyscy włożyli dużo serca w przygotowanie każdej kartki stworzonej z myślą o pracownikach i pacjentach. Przedszkolaki za pomocą farb i flamastrów, kolorowych karteczek i wycinanek, okazały swoją wdzięczność dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników oraz innych przedstawicieli personelu medycznego. Najlepsze życzenia dzieci skierowały również do pacjentów.

Pielęgniarka z oddziału noworodkowego zrobiła na drutach czapeczki, które zostaną przekazane najmłodszym pacjentom grodziskiego szpitala.

W akcję włączyły się dzieci z Przedszkola Chatka Puchatka na Osiedlu Wojska Polskiego oraz z oddziału przy ulicy Środkowej.

Kolno wolne od koronawirusa

Wideo

Dodaj ogłoszenie