Trwa walka o zdrowie Kuby. Po wypadku potrzebne jest kosztowne leczenie

Ania Borowiak
Ania Borowiak
Jakub Ohly, 24-letni mieszkaniec Grodziska Wielkopolskiego, walczy o powrót do zdrowia. Po wypadku potrzebna jest kosztowna rehabilitacja. Trwa akcja charytatywna.

Do tej pory mogliście przeczytać u nas o spektakularnych sukcesach biegowych Jakuba. Był pełen życia i energii. Kuba szedł przez życie pewnym krokiem, a raczej biegł i wygrywał maratony... Niestety wypadek pokrzyżował jego plany na przyszłość. Doznał poważnego urazu twarzoczaszki. Za miesiąc miał wziąć ślub. Los zdecydował jednak inaczej. Walka o życie Kuby zakończyła się powodzeniem. Teraz potrzebna jest jeszcze kosztowna rehabilitacja, która w pozwoli mu całkowicie odzyskać zdrowie.

Niezbędna jest intensywna rehabilitacja. Kuba marzy o samodzielnym życiu bez nieustającego cierpienia. Rodzice Jakuba robią wszystko, co w ich mocy, jednak finanse się kończą. Dlatego trwa akcja charytatywna, z której dochód wesprze jego leczenie.

Licytacje internetowe nabierają rozpędu. - Ludzie oferują kolejne wsparcie w postaci fantów i voucherów. Mam nadzieję, że uda nam się zjednoczyć jak najwięcej osób, które będą chciały pomóc Jakubowi. Pamiętajmy, że dobro wraca- mówi Mariusz Szymankiewicz, jeden z organizatorów zbiórki dla Kuby.

To jednak nie wszystko, bowiem w planie jest charytatywna impreza. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ta odbędzie się jeszcze w czerwcu w parku miejskim. - Będą atrakcje dla dzieci, ale i dorosłych. Przez cały dzień sporo będzie się działo. Wszystko po to, żeby wesprzeć Kubę, który potrzebuje naszej pomocy- dodaje nasz rozmówca. W programie wydarzenia mają znaleźć się między innymi animacje dla najmłodszych, występy, pokazy, przejażdżki konne oraz wiele innych atrakcji.

Leczenie Jakuba można wesprzeć również poprzez internetową zbiórkę na portalu siepomaga.pl.
LINK DO ZBIÓRKI

LINK DO LICYTACJI

Podatek od psa

Wideo

Dodaj ogłoszenie