Znany jest termin pogrzebu Barbary Rożyńskiej - Szumskiej. Rodzina wystosowała apel

Anna Borowiak
Anna Borowiak
arch. redakcji
W niedzielę, 28 marca, odeszła od nas Barbara Rożyńska - Szumska, wieloletnia dyrektor grodziskiego szpitala. Znana jest data uroczystości pogrzebowych. Rodzina wystosowała również apel do wszystkich, którzy będą chcieli towarzyszyć śp. Barbarze Rożyńskiej - Szumskiej w Jej ostatniej drodze.

Barbara Rożyńska - Szumska była wieloletnim Dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej oraz ordynatorem oddziału neonatologii. Dała się poznać jako wyjątkowo oddany lekarz, a swoją pracę traktowała jako życiową pasję.

Pogrzeb Barbary Rożyńskiej - Szumskiej. Rodzina wystosowała apel

Msza święta pożegnalna na cmentarzu w Grodzisku Wielkopolskim odbędzie się w sobotę 10 kwietnia, o godzinie 10. Pogrzeb odbędzie się w Parafii św. Katarzyny we Wronkach 17 kwietnia o godz. 12.

Zamiast przynoszenia kwiatów na pogrzeb, rodzina śp. Barbary Rożyńskiej - Szumskiej prosi o wsparcie czteroletniego Olka, który zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Kochana Basiu,
Niechaj Twą drogę do nieba
wyścielają kwiaty i wieńce
dobrych uczynków, które dyktowało Ci serce.
W intencji Zmarłej śp. Barbary Rożyńskiej - Szumskiej zamiast kwiatów prosimy o datki na przeszczep komórek macierzystych dla cierpiącego na mózgowe porażenie dziecięce czteroletniego Olka Sacharko.
Fundacja Koniczynka,
ul. Wandy 23.
41-500 Chorzów
nr konta: 66 1050 1243 1000 0090 8019 2827
Rodzina

Koronawirus groźny tylko w pomieszczeniach

Wideo

Dodaj ogłoszenie