Grodzisk: turniej tenisowy na kortach "Rodan-Groklin" w dniu rocznicy wyzwolenia miasta, pod patronatem Burmistrza

UM Grodzisk, opr. AWY

Udział w turnieju wzięło 20 tenisistów z Wolsztyna, Zbąszynia, Nowego Tomyśla, Opalenicy, Gradowic i Grodziska Wlkp. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy, po 5 par. W każdej grupie, grano systemem "każdy z każdym" od stanu 2:2 w secie, do dwóch wygranych setów, a 3 set to super tie-break. Do półfinałów awansowały po dwie pary z każdej grupy. W półfinale para Krzysztof Kucharski, Robert Napierała obroniła piłkę meczową, a następnie wygrała mecz w super tie-breaku i awansowała do finału, gdzie spotkała się z parą Jakub Czysz, Tadeusz Zajączkowski. Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem pary Krzysztof Kucharski, Robert Napierała 6/4; 6/3