Dyskobolia zagrała z TSG Kamieniec

SAW
Inauguracja rundy wiosennej zakończyła się niepomyślnym wynikiem meczu dla Dyskobolii Grodzisk, która zagrała z TSG Kamieniec. Mecz zakończył się 1:3.

Dyskobolia wyszła na boisko w Ptaszkowie w następującym składzie: Maciej Skrzypek, Piotr Frąckowiak, Bartosz Kowala (60. Jakub Małecki), Krzysztof Dudek, Michał Odważny, Przemysław Górecki, Hubert Nowaczyk (75. Kamil Wesoły), Michał Zajączkowski, Marcin Fórmaniak, Dawid Cech (55.Zbigniew Szczepaniak), Zbigniew Królik.
W 9 minucie bramkę dla grodziszczan strzelił Marcin Fórmaniak, mimo to piłkarze z Kamieńca zdobyli w pierwszej połowie dwa gole. Kolejny strzał z drużyny przeciwnej padł w drugiej części meczu i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.