Folia PREVOSAN - doskonała, sprawdzona ochrona przed koronawirusem i bakteriami

Artykuł sponsorowany Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. Sp.k
Epidemia koronawirusa udowodniła, jak ważna jest ochrona w miejscach pracy, komunikacji miejskiej, szpitalach i każdej przestrzeni, gdzie możemy się zarazić. Nie chodzi wyłącznie o sam Covid-19, ale inne wirusy i bakterie, które stanowią zagrożenie dla naszego życia i zdrowia. Znamy już środki do dezynfekcji powierzchni, ozonowanie, ale na rynku pojawił się właśnie nowy, innowacyjny produkt: folia antybakteryjna samoprzylepna PREVOSAN, która wyjątkowo skutecznie zwalcza wirusy i zapewnia bezpieczeństwo już po 10 minutach od wyklejenia powierzchni.

Folia antybakteryjna PREVOSAN - jak to działa?

Głównym zadaniem folii jest zabezpieczanie różnego rodzaju powierzchni przed wirusami i bakteriami. Jej działanie opiera się na materiałach, powodujących interakcje ładunków elektrycznych z membranami zarazków. Składniki aktywne zostały trwale zintegrowane z matrycą polimerową folii, co zapewnia trwałość i skuteczność działania.
Folia antybakteryjna to gwarantowana ochrona przed wirusem, służy do szybkiej i łatwej dezynfekcji powierzchni. Została wyposażona w specjalną powierzchnię, która zabija Sars-CoV-2 i inne wirusy, zapobiegając dodatkowo rozwojowi bakterii, wirusów i grzybów. Już po 10 minutach od wyklejenia powierzchni, ponad 90% wirusów koronawirusa oraz ponad 95% wieloopornych zarazków szpitalnych Staphylococcus aureus zostaje unicestwionych. Wyniki te zostały potwierdzone przez specjalistyczne testy i badania, przeprowadzone przez niezależny instytut badawczy biotechnologii w Niemczech. Za tak dobre rezultaty odpowiada rewolucyjna technologia, która nie emituje żadnych toksycznych biocydów. Wszystkie te i pozostałe informacje opisuje szczegółowo oficjalna strona folii PREVOSAN.PL

Na jakiej powierzchni sprawdzi się folia zabezpieczająca?

Dosłownie na każdej, począwszy od szkła, poprzez drewno i plastik, a skończywszy na materiałach syntetycznych. Folia antybakteryjna doskonale sprawdzi się do oklejenia blatów, biurek, poręczy, klamek, drzwi, wind, łóżek itp. Jest na tyle plastyczna i łatwa w użytkowaniu, że bez problemu zabezpieczy takie przedmioty, jak terminal płatniczy, książki, opakowania produktów służących do higieny, menu w restauracji i wiele innych!

Ochrona przed Sars-CoV-2 może zostać z powodzeniem zapewniona w takich miejscach, jak urzędy, szpitale, przychodnie, szkoły, apteki, poczekalnie, galerie handlowe, banki, komunikacja miejska, pomieszczenia socjalne, stołówki i restauracje, kościoły, hotele, pensjonaty - dosłownie wszędzie, gdzie ludzie narażeni są na zarażenie wirusami.

Dzięki oficjalnemu przedstawicielowi w Polsce, firmie PRONAR Narzędzia i Zabudowy możesz mieć folię antywirusową, zwalczającą koronawirusa już teraz.

Dzięki folii antybakteryjnej pracownicy w każdym miejscu są chronieni, a klienci mogą poczuć się swobodniej.

Cechy folii PREVOSAN - co warto wiedzieć?

• Folia jest całkowicie nietoksyczna dla ludzi i nie podlega specjalnemu oznakowaniu (etykietowaniu). Bezpieczeństwo gwarantują badania zgodne z normą DIN EN 71-3, dotyczące zachowania metali ciężkich podczas migracji. Ponadto, przetestowano odporność na pot i ślinę według normy DIN 53160:2010.
• Wyniki testów laboratorium biotechnologii IBFE z Niemiec potwierdzają zabijanie i unieszkodliwienie bakterii, wirusów Covid-19 (Sars-CoV-2) oraz Staphylococcus aureus (gronkowiec złocisty).
• Folia posiada samoprzylepny tył, pokryty różnymi klejami. Z łatwością można ją przykleić na każdą powierzchnię (zarówno bardzo gładką, jak i chropowatą), a później bez problemu usunąć, nie pozostawiając śladów.
• Folia PREVOSAN ma doskonałą przejrzystość, co oznacza, że nie ogranicza możliwości użytkowania przedmiotów (na przykład widać przez nią litery).
• Pokryto ją specjalnym nadrukiem, więc łatwo rozpoznać, że powierzchnia jest chroniona. Dzięki temu zyskujemy pewność, że mamy do czynienia właśnie z folią antybakteryjną PREVOSAN, a nie jakąś inną pleksą przeźroczystą.
• Folia jest bardzo trwała, nie można jednak wykluczyć jej minimalnego zużycia, dlatego w celu zapewnienia jak najlepszej ochrony, należy odnawiać ją co 30 dni. Ponieważ jest całkowicie nietoksyczna, możemy ją bez problemu utylizować wraz z odpadami z gospodarstw domowych.

W jaki sposób pielęgnować folię PREVOSAN?

Jest ona produktem „samodezynfekującym się“, dlatego wystarczy ją czyścić wodą z dodatkiem łagodnego detergentu. Nie trzeba przecierać jej żadnym dodatkowym środkiem do dezynfekcji. Folia antybakteryjna sama w sobie zapewnia maksymalną ochronę przed koronawirusem i innymi wirusami/bakteriami.

Rodzaje folii PREVOSAN oraz czas reakcji (osiągnięcia efektu)

W sprzedaży znajdują się dwa rodzaje folii antybakteryjnej:
• 1 rodzaj o szerokości 1000 mm i długości 25 metrów bez kleju
• 6 różnych szerokości folii o długości 25 metrów z klejem (wersja samo klejąca/samoprzylepna)

Jeżeli chodzi o porządny efekt, a więc skuteczność w zabijaniu i unieszkodliwianiu wirusów, wyniki laboratoryjne dla Sars-CoV-2 wyglądają następująco:
• 10 minut - 90,927%
• 1 godzina - 95,594%
• 24 godziny - 99,997%

Wyniki dla Staphylococcus aureus:
• 10 minut - 96,118%
• 1 godzina - 95,594%
• 24 godziny - 99,997%

Podsumowanie - dlaczego folia PREVOSAN to najlepszy wybór?

Folia PREVOSAN to wydatkowy produkt na rynku, niezwykle przydatny zwłaszcza w czasach pandemii, związanej z koronawirusem. Folia sprawdzi się w każdym miejscu i na każdej powierzchni, już w 10 minut unieszkodliwiając ponad 90% wirusów SARS- CoV-2 i ponad 95% zarazków Staphylococcus aureus.

Folia PREVOSAN jest nietoksyczna, łatwa w aplikacji i równie łatwa w usuwaniu. Charakteryzuje się dużą trwałością i wygodą w użytkowaniu. Jest przebadana i przetestowana; stanowi idealne zastosowanie do każdego miejsca, w którym istnieje ryzyko zarażenia się wirusem.

Materiał oryginalny: Folia PREVOSAN - doskonała, sprawdzona ochrona przed koronawirusem i bakteriami - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie