Napisz reportaż i wygraj udział w projekcie “Szlak wolności od podstaw”

Redakcja
Napisz reportaż i wygraj udział w projekcie “Szlak wolności od podstaw”. Laureaci zostaną wytypowani na podstawie przesłanego reportażu lub jego szkicu na temat pracy organicznej w Wielkopolsce, ludzi z nią związanych lub jej dzisiejszych implementacji. Termin nadsyłania prac mija 29 lipca 2019 r.

Maszyna do Pisania i Samorząd Województwa Wielkopolskiego zapraszają do udziału w ogólnopolskim projekcie “Szlak wolności od podstaw”.

- Do udziału w projekcie zapraszamy osoby, które chciałyby napisać reportaż lub szkic reportażu, którego tematem będzie praca organiczna w Wielkopolsce, ludzie z nią związani lub jej dzisiejsze implementacje. Liczy się pomysł, oryginalne ujęcie tematu i wartość artystyczna. Spośród nadesłanych prac wybierzemy 15 autorów, których zaprosimy na bezpłatne 4-dniowe warsztaty do Pałacu w Antoninie. Tam pod opieką Piotra Bojarskiego, Marcina Kąckiego i Przemysława Semczuka będą pracować nad swoimi reportażami- informuje Urszula Sęczyk-Bonczkowska.

Nadesłany tekst powinien spełniać wymogi reportażu i nie może przekraczać objętości 25 000 znaków znormalizowanego maszynopisu (1800 znaków na stronie, ze spacjami, Times New Roman roz. 12, odstęp 1,5). Organizator dopuszcza możliwość przesłania szkicu reportażu nie mniejszego niż 3600 znaków i większego niż 9000 znaków znormalizowanego maszynopisu. Szkic powinien zawierać: opis tematu reportażu oraz opis osób i zjawisk społecznych, które są jego tematem. Przesłana praca nie może być nigdzie wcześniej opublikowana.

Zgłoszenia należy przesyłać do 29 lipca 2019 r. przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.maszynadopisania.pl

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie