To nie milion, ale i tak przyjemna kwota! W Grodzisku ktoś wygrał kilkadziesiąt tysięcy w zdrapce

Ania Borowiak
Ania Borowiak
arch. nm.pl
Szczęście sprzyjało osobie, która kupiła zdrapkę w punkcie przy ulicy Bukowskiej 41! Los warty kilka złotych zamienił się... w 40 tysięcy! Choć to nie tak spektakularna kwota, jakie trafiają się gdy ustrzelimy "szóstkę" w Lotto, na remont czy wymarzone wakacje na pewno wystarczy.

A to nie jedyna wygrana, jaka padła w ostatnim czasie w naszym regionie. Przypomnijmy, że równe 2 000 000 złotych wygrała w Lotto osoba, która odwiedziła kolekturę mieszczącą się na osiedlu Stefana Batorego 53 w Nowym Tomyślu. Wczorajsza wygrana jest trzecią „szóstką” odnotowaną do tej pory w Nowym Tomyślu. O tym informowaliśmy stosunkowo niedawno, bo miesiąc temu.

1 marca tego roku 150 tysięcy wygrała osoba, która kupiła zdrapkę w Bolewicach, w punkcie przy ulicy Nowej 1.

Ostatnia "szóstka" w Grodzisku padła 25 stycznia 2020 roku. Wówczas, dzięki grze systemem osoba, która zawarła zakład w kolekturze LOTTO przy Pl. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wielkopolskim, wygrała 1 000 000 zł oraz dodatkowe 43 500 zł.

Była to już trzecia szóstka trafiona w naszym mieście, a druga w tej kolekturze. 2 sierpnia 2014 roku jeden z naszych graczy również trafił główną wygraną w Lotto Plus w tym punkcie.

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Dodaj ogłoszenie